Фотогалерея: Вогонь знищив ринок у Дніпропетровську

Фотогалерея: Вогонь знищив ринок у ДніпропетровськуУ середу, 22 вересня, сталася пожежа на речовому ринку Слов`янський у Дніпропетровську, унаслідок якої торговельний центр вигорів повністю.

Близько 16:00 зайнявся кіоск із шаурмою, який був з’єднаний з ринком спільним дахом. Вогонь швидко перекинувся на торговельні ряди. У зоні лиха опинилася уся територія ринку площею понад 12 тис. кв. м.

Пожежі було надано 5-й – найвищий – рівень складності, оскільки торговельні ряди розташовані неподалік житлових будинків і автозаправної станції.

У ліквідації вогню брали участь 22 відділення пожежної охорони і два гірничорятувальні відділення МНС. Із зони займання було евакуйовано 63 людини. Дев’ять чоловік отримали опіки, з них чотири – середньої тяжкості, один – важкі. Переважно це продавці, які намагалися врятувати свій товар. На людей падав розплавлений пластик.

Через 4,5 години – о 20:20 – пожежу було ліквідовано. Ринок вигорів повністю – зруйновано стіни і стелі торговельних павільйонів на площі 19,4 тис. кв.м.

Фоторепортаж ліквідації однієї з найпотужніших пожеж цього року в Україні дивіться у новій галереї Новинаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня