В Івано-Франківській області судили призовників-симулянтів

В Івано-Франківській області судили призовників-симулянтівВ Івано-Франківської області за ухиляння від служби в армії судили двох чоловіків призовного віку. Одному з них доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч гривень, іншому – відсидіти три місяці. Після цього обидва відправляться на службу до Збройних сил.

Про це сьогодні, 23 вересня, повідомили в Західному регіональному медіа-центрі.

Як зазначили в Калусько-Рожнятівському об`єднаному районному військкоматі, пошук симулянтів проводився працівниками комісаріату. Після їх затримання всі необхідні документи були передані у військову прокуратуру західного регіону, а звідти – до судів за місцем проживання втікачів.

Один із симулянтів, житель Рожнятова, уникав військової служби майже рік. Інший, калушанин, не з`явився на відправку до частину вже після проходження медичної комісії та отримання порядку під час минулої призовної кампанії Весна-2009.

Таким чином Рожнятівський районний та Калуський міський суди, згідно зі статтею 335 Кримінального Кодексу України Умисне ухилення від призову на строкову службу “, засудили мешканця Рожнятова для виплати 2 000 гривень штрафу, а призовнику з Калуша доведеться провести за ґратами Івано-Франківського слідчого ізолятора три місяці. Обидва призовника зобов`язані пройти службу в армії.

Як повідомлялося, Президент України – Верховний головнокомандувач Збройних сил України Віктор Ющенко в жовтні особисто перевірить готовність Військово-морських сил ЗСУ до виконання завдань за призначенням.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня