Прокуратура Києва закликає збільшити штрафи за продаж алкоголю та сигарет дітям

Прокуратура Києва закликає збільшити штрафи за продаж алкоголю та сигарет дітямПрокуратура Києва ініціює збільшення штрафів за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Про це йдеться у відповідному повідомленні прокуратури.

“Прокуратура міста наполягає на необхідності посилити відповідальність за продаж їм (неповнолітнім) алкогольних напоїв та сигарет”, сказано в повідомленні.

З цією метою прокуратура готує листа до Генеральної прокуратури з проханням порушити питання перед суб`єктами законодавчої ініціативи про збільшення штрафів шляхом внесення відповідних змін до законодавства.

Прокуратура зазначає, що з початку 2009 року правоохоронні органи столиці виявили 400 випадків продажу неповнолітнім алкоголю та сигарет і притягли винних до адміністративної відповідальності.

Однак розмір штрафу в 19 гривень, на думку прокуратури, не стримує підприємців від порушень.

Прокуратура також зазначила порушення підприємцями рішення Київської міської ради про заборону розміщення магазинів і кіосків, що продають алкоголь і тютюнові вироби, поблизу навчальних закладів.

У зв`язку з цим прокуратура доручила кримінальній міліції у справах дітей активізувати роботу з виявлення порушень порядку продажу алкоголю і сигарет.

Як повідомлялося раніше, у травні цього року, прокуратура Києва стурбована неефективністю роботи кримінальної міліції у справах дітей щодо запобігання наркоманії, алкоголізму та куріння серед неповнолітніх.

Згідно з науковими дослідженнями, серед українських підлітків 13-15 років курять майже 63%, вживають алкоголь – 90%, досвід вживання наркотичних речовин мають більше 14%, повідомили в прокуратурі.

Нагадаємо, що у вересні Київрада має намір розглянути низку проектів рішень, що стосуються протидії дитячому алкоголізму та тютюнопалінню в місті, восени цього року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня