Регіонали нагадали Литвину, як він став спікером

Регіонали нагадали Литвину, як він став спікеромПартія регіонів заявила, що голосування руками за підвищення пенсій є фарсом і свідомою спробою завалити закон. Регіонали розкритикували позицію спікера Верховної Ради.”Владна коаліція в парламенті України влаштувала справжній фарс, намагаючись ухилитися від прийняття закону про підвищення пенсій і зарплат для найбідніших громадян. Вигадавши спосіб, як завалити прийняття закону шляхом голосування руками, одна з фракцій коаліції на чолі зі спікером продемонструвала, як можна одночасно обманювати народ, вдаючи із себе поборників підвищення пенсій і зарплат, і разом з тим успішно обслуговувати Юлію Тимошенко, яка робить все, щоб підвищення зарплат і пенсій цього року не було “, – йдеться в сьогоднішній заяві ПР.

При цьому партія зазначила, Володимир Литвин “чомусь” забув “, що його обирали на посаду спікера звичайним голосуванням – тобто картками, хоча всіх інших спікерів обирали таємним голосуванням”.

“Але тоді, коли йшлося про його особисту кар`єру, – наголосила Партія регіонів, – Литвин не проявив підвищену принциповість, тому що йому було важливо, щоб голосування відбулося. Тепер же, коли стоїть питання про те, що звичайне, картками, голосування може дати позитивний результат і закон про підвищення пенсій може бути прийнятий, голова Верховної Ради раптом став особливо принциповим і наполягає разом зі своєю фракцією на голосуванні руками.

Такий підхід, скажемо прямо, переслідує одну мету – завалити закон. Говорити, що поведінка Литвина цинічна – це значить, сказати дуже мало. Партія регіонів ще раз заявляє – ми змусимо владу підвищити зарплати і пенсії і не дозволимо їй знущатися над незаможними громадянами. І якщо влада проти полегшення життя людей, то вона має сказати про це чесно і відкрито, а не вдаватися до махінацій і фарсу в парламенті “, – підсумували регіонали.

Як повідомлялося, сьогодні, 23 вересня, Рада не змогла відкрити засідання: регіонали з самого ранку продовжили блокувати роботу, а лідери не досягли згоди щодо поновлення пленарного засідання. Регіонали заблокували роботу ВР увечері 22 вересня після того, як парламентарії не підтримали пропозицію про скасування рішення про голосування по п`яти законопроектах про соцстандарти не картками, а руками.

Спікер Володимир Литвин сьогодні заявив, що має намір просити фракцію Партії регіонів відшкодувати збиток за зламаний мікрофон під час пленарного засідання Ради 22 вересня. За інформацією ЗМІ, його зламав регіонал Дмитро Шенцев під час “захоплення” президії ВР.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня