Перестрілка в київському парку: Міліція затримала брата депутата-регіонала

Перестрілка в київському парку: Міліція затримала брата депутата-регіоналаСпівробітники міліції в Києві 22 вересня затримали громадянина Росії Роберта Тедеєва за підозрою в причетності до стрілянини у Голосіївському парку столиці.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

“Учора вранці в Києві було затримано громадянина Росії Роберта Тедеєва”, сказав Луценко.

Міністр повідомив, що спочатку затриманий відрекомендувався під прізвищем Іванов, а пізніше назвав себе двоюрідним братом депутата Верховної Ради від Партії регіонів Ельбруса Тедеєва.

За словами Луценка, Роберт Тедеєв також повідомив співробітникам міліції, що використовував автомобіль свого брата Merсedes S500.

Брат депутута-регіонала брав участь в перестрілці в Києві

Як повідомлялося, у п`ятницю, 11 вересня, у Голосіївському парку Києва в результаті суперечки з перестрілкою між азербайджанцями і дагестанцями були тяжко поранені з вогнепальної зброї троє учасників конфлікту.

У столиці було введено в дію план-перехоплення Сирена. Станом на 12 вересня один з постраждалих помер.

Тим часом, у Партії регіонів заявляють, що інформація про причетність брата Тедеєва до інциденту не відповідає дійсності.

“Автомобіль, про який йде мова, не належить Тедеєву, а лише використовується ним у разі необхідності”, – йдеться в повідомленні прес-служби партії.

“Ніякого брата Тедеєва, який нібито брав участі в інцидент, на місці інциденту не було й бути не могло з тієї простої причини, що він проживає в Росії, а востаннє був у Києві декілька місяців тому,” – повідомляють представники ПР.

Раніше, 12 вересня, МВС України офіційно підтвердила, що в інциденті з перестрілкою в Голосіївському парку в Києві брав участь брат народного депутата Ельбруса Тедеєва з фракції Партії регіонів Роберт Тедеєв.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня