Джерело: За поломку мікрофона Литвина регіонал заплатить 7 тисяч гривень

Джерело: За поломку мікрофона Литвина регіонал заплатить 7 тисяч гривеньЗа підрахунками технічної служби Верховної Ради збиток, завданий при поломці мікрофона голови Верховної Ради під час пленарного засідання 22 вересня, становить 1225 гривень.

Про це повідомило джерело в технічній службі ВР. Водночас, за його словами, поки що неможливо відремонтувати мікрофон спікера за цю суму, оскільки відповідні запчастини вже кілька років не випускаються.

Тому, зазначило джерело, необхідно закуповувати нове обладнання, сума якого становить 7 тисяч гривень. Також джерело сказав, що Володимир Литвин дав доручення відняти цю суму від зарплати народного депутата, причетного до пошкодження мікрофона. 

Нагадаємо, учора, 22 вересня, щоб перешкодити спікеру продовжувати вести пленарне засідання, народний депутат від фракції Партії регіонів Дмитро Шенцев зламав його мікрофон.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин 23 вересня заявив, що має намір просити фракцію Партії регіонів відшкодувати збиток за зламаний мікрофон.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня