Черновецький видав нову книгу

Черновецький видав нову книгуНаступного тижня вийде чергова книга мера Києва Леоніда Черновецького Історія успіху.Про це повідомляється на офіційному сайті мера Києва.

У своїй новій книзі Черновецький ділиться досвідом 15-річної успішної роботи в бізнесі і дає рекомендації для тих, хто також хоче стати успішним. Крім того, у ній мер описав історію свого життя, розповів про відносини в родині і про свої переживання.

Оповідання столичний градоначальник починає з міркувань про минуле: “Ніколи не потрібно забувати себе колишнього. У людини, яка вміє мислити, робити висновки і приймати рішення, ніколи немає, і не може бути минулого життя, минулого часу. Життя одне, і кожен прожитий рік — це всього лише набуття досвіду, який допомагає в подальшому житті і дозволяє кожен наступний його етап проживати гідно “.


Книга складається з кількох частин. У її першій частині, під назвою Службовець, Черновецький розповідає про період становлення від випускника Харківського юридичного інституту до заступника проректора Київського державного університету.

Друга частина Мільйонер оповідає про те, як мер Києва заробив перші гроші і в який момент він відчув себе багатою людиною.

Третя частина Політик присвячена роботі Черновецького у Верховній Раді і виборам Київського міського голови в 2006 році.

Остання частина Мер оповідає про останні роки роботи на посаді міського голови. Тут мер пояснює, чому підвищив комунальні тарифи, як наповнюється бюджет і як протікає його робочий день.

Нагадаємо, що в лютому цього року, мер Києва Леонід Черновецький написав книгу під назвою Як стати мільйонером?, де ділиться таємницями успіху в бізнесі і розповідає життєву філософію.

А вже у квітні цього року в мерії Києва взялися за переклад книги англійською мовою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня