Екс-суддя Зварич пообіцяв зменшити суму позовів до ЗМІ

Екс-суддя Зварич пообіцяв зменшити суму позовів до ЗМІКолишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич звернувся до представників ЗМІ з проханням допомогти йому в боротьбі за права людини, а в обмін пообіцяв зменшити “позовні вимоги щодо стягнення моральної шкоди зі ЗМІ”.

“Давайте разом зробимо реальністю дотримання прав людини в Україні Президентом України, генеральним прокурором і його підлеглими, політиками України. Все, про що я прошу – висвічуйте, критикуйте, доводіть до громадськості події, які будуть розвиватися у справі Ігоря Зварича, у рамках Закону Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні “, – йдеться у зверненні Зварича до журналістів, оприлюдненому прес-секретарем адвокатів екс-судді Тетяною Турчиною.

“Цим зверненням я хочу запевнити, що ніякої мети при подачі позовів до суду, такий як образити або розорити журналістів, я не мав і не маю. Також я не ставлю за мету збагатитися за рахунок журналістів”, зазначив Зварич у своєму зверненні. Він пообіцяв: “Надалі мною будуть зменшені позовні вимоги про стягнення моральної шкоди зі ЗМІ”.

Також екс-суддя заявив, що готовий довести свою справу, в разі необхідності, до слухання у Європейському суді з прав людини. Свої численні судові позови до Президента України, керівників Генеральної прокуратури та СБУ, представників ЗМІ Зварич мотивував необхідністю привернути увагу “до стану дотримання основних прав і свобод громадян”.

У своєму зверненні він запевнив, що “нікому не погрожує”, а також зазначив: “Я не божеволію, абсолютно адекватний у своїх діях, у мене є честь і гідність, і саме тому я захищаю її, як і членів моєї родини, цивілізованим, демократичним способом “.

Тим часом, сьогодні, 23 вересня, у Франківському районному суді Львова відбудуться слухання шести позовів Зварича до львівської газети Високий замок і одного позову до львівської газети Експрес.

Нагадаємо, 14 вересня Зварич зажадав, щоб його справу розслідувала не Генеральна прокуратура, а інший правоохоронний орган.

***

Наприкінці 2008 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти тодішнього голови Апеляційного адміністративного суду Львова Ігоря Зварича за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуків за місцем роботи та проживання голови суду і шести суддів Львівського апеляційного адмінсуду працівники СБУ та Генпрокуратури вилучили 1 млн. доларів США та 2 млн. гривень. У даний час він перебуває під вартою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня