Лікар Ющенка заявив, що у Жванії немає “ні совісті, ні розуму”

Лікар Ющенка заявив, що у Жванії немає Лікар Президента України Віктора Ющенка, французький професор Жан Сора обурений заявами народного депутата Давида Жванії про отруєння Ющенка, Сегодня.

“У людей, які роблять такі заяви, немає ні честі, ні совісті, ні розуму. Мої дослідження щодо методів виведення діоксину мають історичну цінність. Незабаром я опублікую нову доповідь, і всі зможуть у цьому переконатися”, – сказав Сегодня Сора.

Як повідомлялося, народний депутат від НУ-НС Давид Жванія заявив, що, лікарі, що заявили про отруєння Ющенка діоксином, Микола Корпан і Жак Сора, зробили такі заяви заради винагороди.

” Скільки людей погодиться брати участь в чомусь, щоб отримати свій зиск? Є лікарі, а є лікаришки, і я впевнений, що в будь-яких країнах можна знайти таких Сор. Чи можна зацікавити лікаря? Питання в ціні. Наприклад, відкриття дерматологічної клініки в Європі коштує $ 50 тис”, – сказав Жванія.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня