Луценко не знає, коли закінчиться розслідування про порушення в НБУ

Луценко не знає, коли закінчиться розслідування про порушення в НБУМіністр внутрішніх справ України Юрій Луценко поки не може назвати терміни закінчення розслідування за фактами порушень керівництва Національного банку України при проведенні рекапіталізації комерційних банків.

У коментарі журналістам 23 вересня глава МВС повідомив, що сьогодні проводяться допити посадових осіб НБУ. “Тривають допити всіх, хто може дати цінну інформацію для слідства”, – зазначив він.

Разом з цим Луценко зауважив, що на сьогоднішній день керівництво Нацбанку не демонструє бажання сприяти проведенню розслідування.
“Дуже багато чого залежить від бажання співпрацювати самого керівництва Нацбанку. Зокрема, ми надіслали їм листа з проханням надати нам інформацію про розподіл функціональних обов`язків між керівництвом банку. Поки відповіді ми не бачимо. Через це, природно, важко оцінити відповідальність тієї чи іншої посадової особи “, – сказав Луценко.

Крім того, міністр висловив думку, що це питання можна було б вирішити іншим чином. “Президент, голова Нацбанку, керівники МВС і Генпрокуратури могли б зібратися за одним столом – обговорити ситуацію, викласти всі необхідні документи – вичистити з банківської системи всіх зловмисників і забезпечувати стабільність української валюти. На жаль, такого бажання у Президента та голови Нацбанку я не бачу . І тільки через це я змушений говорити про проблеми “, – сказав міністр.

Як повідомлялося, МВС проводить розслідування за фактами порушення керівництва Національного банку України при проведенні рекапіталізації комерційних банків. Перші свідчення вже дав перший заступник голови Національного банку України Анатолій Шаповалов.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня