Білоруські прикордонники затримали 54 українців, які збирали журавлину

Білоруські прикордонники затримали 54 українців, які збирали журавлинуУвечері 22 вересня гомельські прикордонники затримали 54 громадянина України (39 з них – неповнолітні), які збирали в лісі ягоди.

Інцидент стався близько 18:30 за місцевим часом за сім кілометрів від кордону Білорусі. Про це вдень 23 вересня повідомили представники прес-центру державного прикордонного комітету республіки.

У затриманих збирачів ягід було вилучено близько 500 кілограмів журавлини, яку потім було передано в міжрайонну інспекцію охорони тваринного і рослинного світу.

Як заявив глава прес-служби державного прикордонного комітету Олександр Тищенко, приводом для затримання українців стало те, що вони “проникли на територію Білорусі в обхід пунктів пропуску на ділянці білорусько-українського кордону”.

Через три години порушників кордону відпустили. Тищенко зазначив, що за домовленістю з українськими прикордонниками затримані не були оштрафовані.

Аналогічний випадок стався на білорусько-українському кордоні кілька днів тому. Прикордонники виявили схованку, де зберігалося близько 430 кілограмів журавлини. Імовірно, ягоди заховали контрабандисти, які збиралися вивезти журавлину в Україну.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня