На Банковій перевіряють інформацію про корупцію в чеському посольстві

На Банковій перевіряють інформацію про корупцію в чеському посольствіУ Секретаріаті Президента України перевіряють інформацію про ситуацію, яка склалася в посольстві Чехії в Україні і в генеральному консульстві Чехії у Львові з телефонними замовленнями на видачу віз українським громадянам.

Про це повідомив на брифінгу керівник Головної служби з питань міжнародного співробітництва Секретаріату Президента Микола Точицький.

“Що стосується цієї інформації у пресі, ми її перевіряємо, проте це питання більше стосується внутрішньої ситуації в Чехії”, – сказав він.

Представник Президента наголосив, що Україна неодноразово заявляла, що виступає проти посередників між консульськими установами та громадянами України у питанні видачі віз, оскільки це призводить до створення певних непрозорих схем.

“Україна була і буде за те, щоб з громадянином будь-якої держави, який хоче отримати ту чи іншу консульську допомогу, спілкувався безпосередньо консул, як це відбувається в наших дипломатичних установах”, – сказав він.

Як повідомлялося, сьогодні, 23 вересня, стало відомо про те, що чеська антикорупційна поліція перевіряє діяльність посольства Чехії в Києві і генерального консульства у Львові. Правоохоронців цікавить схема телефонного замовлення віз громадянам України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня