Шуфрич: Якщо Москаль виявиться боягузом-зайчиком, ми звернемося до Литвина

Шуфрич: Якщо Москаль виявиться боягузом-зайчиком, ми звернемося до ЛитвинаФракція Партії регіонів вимагає, щоб Геннадій Москаль склав повноваження народного депутата України.Зокрема, про це сьогодні заявив народний депутат-регіонал Нестор Шуфрич. Він нагадав, що сьогодні Москаль суміщає депутатські повноваження з перебуванням на посаді заступника міністра внутрішніх справ, начальника кримської міліції.

Шуфрич зазначив, що Москаль не хоче скласти депутатські повноваження оскільки “банально боїться втратити недоторканність”. “Він просто боїться відповідальності за ті провокаційні дії, які він, вочевидь, готує в Криму з тим, щоб виконати реальну роль начальника штабу від Блоку Юлії Тимошенко”, – додав регіонал.

Він звазначив, що така поведінка Москаля може свідчити про те, “що він не вірить у перемогу своїх патронів, не вірить у перемогу Юлії Тимошенко”, і готує собі варіант після виборів “відсидіти в парламенті”.
“Якщо у Геннадія Москаля не вистачить сміливості і духу, і якщо він дійсно виявиться просто таким боягузом-зайчиком, щоб скласти мандат і цим самим виконати вимоги Конституції України, то ми (фракція ПР) звернемося до Володимира Литвина з вимогою, щоб він виконав Конституцію України і звернувся до Апеляційного суду стосовно позбавлення у судовому порядку Геннадія Москаля мандата народного депутата “, – зазначив Шуфрич.

Нагадаємо, 21 вересня Володимир Литвин звернувся до регламентного комітету парламенту і юридичного підрозділу апарату ВР щодо можливості припинення повноважень нардепа Геннадія Москаля. Москаль попросив Литвина відкласти направлення до суду подання про позбавлення його депутатських повноважень.

11 вересня Москаль заявив, що Партія регіонів намагається позбавити його повноважень народного депутата України і посади начальника Кримської міліції – заступника міністра внутрішніх справ. За його даними, 10 серпня регламентний комітет Верховної Ради підготував документи до суду про примусове позбавлення Москаля депутатських повноважень. Матеріали перед направленням до суду повинен підписати спікер ВР.

Москаль вважає неправомірним рішення регламентного комітету позбавити його депутатських повноважень до розгляду позову по справі Анатолія Могильова, звільненого Кабінетом міністром з посади начальника Кримської міліції. Москаль заявив, що 19 серпня Кабмін призначив його начальником міліції автономії – заступником МВС, а вже через кілька днів Донецький окружний адміністративний суд відкрив провадження за позовом Могильова, який вважає незаконним урядове розпорядження про своє звільнення. Слухання у справі призначено на 24 вересня.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня