Експертиза: Син депутата, який збив дівчину-байкера, їхав зі швидкістю 171 км / год., але був тверезий

Експертиза: Син депутата, який збив дівчину-байкера, їхав зі швидкістю 171 км / год., але був тверезийСин сімферопольського депутата Йосипа Файнгольда Віталій, за участю якого в ДТП загинула мотоциклістка Ганна Мішуткіна, рухався зі швидкістю 171 км / год., але був абсолютно тверезий.

Про це йдеться у висновках експертиз, озвучених учора в ході судового засідання.

Зокрема, відповідно до медекспертизи, в крові Віталія Файнгольда не було виявлено наркотичних речовин та алкоголю.

Крім того, в ході засідання були озвучені показання швидкості руху автомобіля Bentley, за кермом якого пекребував Файнгольд. Зокрема, швидкість була визначена за допомогою пристрою незалежної пам`яті системи управління автомобіля і на момент зіткнення становила 171 км / год.

У свою чергу, адвокат Файнгольда Анатолій Жуков клопотав про необхідність виклику на засідання експертів Харківського НДІ, що проводили судову експертизу у справі про ДТП. Своє прохання Жуков мотивував тим, що технічні можливості водія для запобігання ДТП мали бути розраховані з урахуванням швидкості, визначеної за гальмівного шляху (128 км / год.), а не швидкості, яка була зафіксована у момент зіткнення з допомогою мікропроцесора автомобіля Bentley (171 км / год.).

Однак головуючий на засіданні суддя Сергій Афендиков відхилив дане клопотання. На думку адвоката потерпілої сторони Валерія Юрченка, таким чином захист підсудного намагається затягнути процес.

У ході вчорашнього засідання суд також постановив залучити в якості потерпілої доньку загиблої мотоциклістки 6-річну Єву Мішуткіну.

Як розповів батько загиблої Олександр Гоппе, після визнання судом неповнолітньої Єви потерпілою стороною, її батько Денис Мішуткін має право у судовому порядку вимагати від Файнгольда виплати компенсацій на утримання дочки.

“Денис сказав, що йому важливо, щоб Файнгольд зробив те, що обіцяв, – купив квартиру і забезпечив утримання Єви до 18-річчя”, – заявив Гоппе.

Як повідомлялося, Файнгольд-молодший повністю визнав свою провину і відшкодував потерпілій стороні 50 тисяч гривень, тоді як батько Ганни Мішуткіної висунув цивільний позов у розмірі 500 тисяч гривень.

За матеріалами: Новости Крыма, РІА Новий Регіон

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня