Янукович: Ми не дозволимо, щоб ви нам диктували піднімати руки або ноги

Янукович: Ми не дозволимо, щоб ви нам диктували піднімати руки або ногиФракція Партії регіонів продовжує наполягати на зміні процедури голосування за законопроекти щодо підвищення соціальних стандартів.

Як заявив лідер фракції Партії регіонів Віктор Янукович на сьогоднішньому засіданні погоджувальної ради парламенту, регіонали не дозволять “більшості диктувати меншості спосіб голосування”.

“Ми не дозволимо, щоб ви нам диктували піднімати руки або ноги”, – сказав Янукович. За його словами, “18 років голосували картками, а коли факіри назбирали 240 голосів”, то вирішено було голосувати шляхом вставання і оголошення рішення щодо підтримки або не підтримки законопроекту про підвищення соціальних стандартів.

“Цього не буде, тому давайте будемо поважати один одного і будемо голосувати картками”, – зазначив лідер опозиції. За його словами, саме картками голосували за зміну процедури. “Чому ж ви тоді не проводили голосування шляхом вставання?”, – Запитав Янукович, зазначивши, що так було б справедливо. “Давайте домовимося як люди, а не будемо концерт влаштовувати під камери”, – додав він.

Також під час погоджувальної ради Янукович заявив, що парламент повинен змінити спосіб голосування за всі законопроекти, якщо він змінив спосіб голосування за законопроекти щодо підвищення соцстандартів.

За його словами, парламент, змінивши спосіб голосування за законопроекти щодо соцстандартів, зробив все, щоб ці закони взагалі не були прийняті. “Якщо ви вважаєте, що за цей закон потрібно голосувати руками, то давайте голосувати всі руками. Давайте відключимо систему Рада і будемо голосувати всі рішення руками, і не будемо відокремлювати один закон”, – сказав політик.

Янукович зазначив, що фракція ПР не відступиться від першочерговості розгляду законопроектів про підвищення соцстандартів. Водночас, зазначив він, якщо працює система Рада, то всі голосування мають відбуватися виключно картками.

Коментуючи заяву Януковича, що всі законопроекти повинні голосуватися руками, якщо вже змінено процедуру щодо законопроектів про підвищення соціальних стандартів, спікер Володимир Литвин сказав: “Немає питань, внесіть постанову і нехай ВР її розгляне”. Водночас, за словами голови ВР, уже сьогодні зрозуміло, що рішення про підвищення соціальних стандартів не потрібно.

На сьогоднішній погоджувальній раді голова Верховної Ради висловив переконання, що в парламенті є достатньо голосів для прийняття законопроектів про підвищення соцстандартів, але він не розуміє, чому депутати з фракції Партії регіонів відмовляються від голосування руками.

Нагадаємо, що сьогодні, 24 вересня, нардепи від фракції ПР знову заблокували трибуну і президію парламенту перед початком пленарного засідання.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня