Наша Україна: Блок НУ-НС створювався для підтримки кандидата Ющенка

Наша Україна: Блок НУ-НС створювався для підтримки кандидата ЮщенкаЄдиним демократичним кандидатом на посаду Президента України для партії Наша Україна був і залишається Віктор Ющенко.

Про це йдеться в заяві президії політичної ради партії Наша Україна щодо єдиного кандидата на посаду Президента України.

У документі, зокрема, партія Наша Україна заявляє, що виборчий блок політичних партій Наша Україна-Народна самооборона створювався з метою “спільної участі у виборчому процесі на підтримку політичного курсу Президента України Віктора Ющенка” і “забезпечення реалізації програми Президента України”.

Це є предметом Угоди про створення Блоку, який скріпили своїми підписами лідери дев`яти політичних партій 2 серпня 2007 року.

Партія Наша Україна закликає колег з політичних партій Вперед, Україно!, Народного руху України, Української народної партії, Української республіканської партії Собор, Партії Християнсько-Демократичний Союз, Європейської партії України, Громадянської партії Пора і Партії захисників Вітчизни “бути відповідальними перед людьми, які довірили їм свій голос, і виконувати взяті на себе зобов`язання “.

Також автори заяви нагадують своїм колегам по Блоку, що іншого документа щодо політичної позиції Блоку з 2007 року ніхто не підписував.

“Це означає, що для Нашої України, для всіх нас, єдиним демократичним кандидатом на посаду глави держави був і залишається Віктор Ющенко. Його політичний курс і його політична програма є нашим спільним зобов`язанням перед українським суспільством “, – зазначає партія Наша Україна.

Як повідомлялося, 23 вересня політична рада блоку Наша Україна-Народна самооборона закликав усі демократичні сили України “виступити на президентських виборах 2010 року єдиною командою і з єдиним кандидатом”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня