Ар`єв розповів, як підслухав “бандитську розмову” Тедеєва

Ар`єв розповів, як підслухав Народний депутат від НУ-НС Володимир Ар`єв вважає заяви глави МВС Юрія Луценка про причетність Ельбруса Тедеєва до бандформування на початку 90-их обґрунтованими. Він поділився власними спостереженнями за регіоналом Тедеєвим.

“Одного разу я сидів у ресторані на зустрічі, а за сусіднім столом сиділи якісь люди – мати стояли такі, що вуха в’яли. Я не вихователь, щоб робити дорослим людям зауваження, але коли я встав з-за столу, то побачив, що серед цих людей був Тедеєв. Вони щось обговорювали, була якась така дуже бандитська розмова “, – розповів Ар`єв.

При цьому він наголосив, що не чув, щоб Тедеєв матюкався, “але люди, які сиділи за тим столом, використовували і тюремну феню”.

“За це у нас, звичайно, не судять, але це певним чином характеризує народного депутата і його оточення”, – підсумував Ар`єв.

Щодо стрільби в Голосіївському парку Києва, за підозрою в якій затриманий громадянин РФ Роберт Тедеєв, Ар`єв сказав: “Це такий попереджувальний” дзвіночок “про те, що якщо певним людям дати волю, то можуть повернутися 90 – і роки, коли злочинність” розперезалася ” і збройні сутички і вбивства відбувалися просто серед білого дня “.

Як повідомлялося, учора, 22 вересня в Києві співробітники міліції затримали громадянина Росії Роберта Тедеєва за підозрою в причетності до стрілянини у Голосіївському парку столиці. За словами Луценка, Роберт Тедеєв зізнався, що є двоюрідним братом депутата-регіонала Ельбруса Тедеєва і використовував його автомобіль Merсedes S500 з номерними знаками ВР.

Сам же Ельбрус Тедеєв сьогодні заявив, що не має родинних зв`язків із затриманим.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня