БЮТ: Блокування буде до того часу, поки парламент не буде розпущено

БЮТ: Блокування буде до того часу, поки парламент не буде розпущеноНародні депутати з фракції БЮТ переконані, що фракція Партії регіонів, блокуючи роботу Верховної Ради, реалізує сценарій розпуску парламенту.

Про це сьогодні заявив лідер фракції Іван Кириленко. Він наголосив, що БЮТ завжди виступав проти руйнування парламенту і парламентаризму, але те, що відбувається, приведе до знищення парламенту.

Кириленко зазначив, що всі пропозиції, які були висловлені під час погоджувальної ради, відкидалися фракцією Партії регіонів.

“Коли Партія регіонів почала вимагати голосування картками, стало зрозуміло, що ситуацію хочуть довести до абсурду і до розпуску парламенту. Ми знаємо, що таке завдання поставлене, ми володіємо цією інформацією достовірно. І говоримо відверто, що парламент буде розпущено, і блокування буде до того часу, поки цього не відбудеться “, – сказав Кириленко.

Водночас, заступник глави Секретаріату Президента – представник Президента в Раді Ігор Попов сьогодні заявив, що на сучасному етапі Віктор Ющенко не має наміру і юридичних можливостей для розпуску Верховної Ради.

Як повідомлялося, 24 вересня нардепи від фракції ПР знову заблокували трибуну і президію парламенту перед початком пленарного засідання, наполягаючи на зміні процедури голосування за законопроекти щодо підвищення соцстандартів. На погоджувальній раді спікер ВР висловив переконання, що в парламенті є достатньо голосів для прийняття законопроектів про підвищення соцстандартів, і зазначив, що не розуміє, чому регіонали відмовляються від голосування руками. “Ми не дозволимо, щоб ви нам диктували піднімати руки або ноги”, – сказав, у свою чергу, лідер ПР Віктор Янукович.

Представники парламентських фракцій так і не дійшли згоди в питанні розблокування роботи Ради. Литвин заявив, що “депутати перебувають у збудженому стані”, а також зазначив, що не допустить “погрому в парламенті”. Крім того, спікер зазначив, що голосування не відбувається через те, що в самій фракції ПР не можуть домовитися щодо необхідності прийняття такого рішення. “Проблема не у Верховній Раді, а проблема в тому, що не можуть знайти спільне рішення у фракції Партії регіонів”, – зазначив голова ВР, вкотре наголосивши, що сьогодні в парламенті реалізується сценарій, при якому “працююча Верховна Рада України не потрібна “.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня