Ющенко пов`язує заяви про фальсифікацію його отруєння з виборами

Ющенко пов`язує заяви про фальсифікацію його отруєння з виборамиПрезидент Віктор Ющенко вважає заяву слідчої комісії Верховної Ради про фальсифікацію його отруєння політичною спекуляцією.

Про це повідомила прес-служба Президента.

“Жити авантюрами – це їхній спосіб політично утримуватися на плаву”, – сказав Ющенко в інтерв`ю телеканалу 1+1.

Ющенко пов`язує подібні заяви з наближенням виборів Президента.

Він також розповів про свій візит до США, де брав участь у 64-й сесії Генасамблеї ООН.

Ющенко зазначив, що в рамках дебатів Україна запропонувала укласти Екологічну конституцію Землі, яка могла б стати основою для нової світової екологічної політики в XXI столітті і встановлювати не тільки обмежувальні заходи, як квотування викидів шкідливих речовин, а й пропонувати шляхи відтворення навколишнього середовища.

“Це цікаві пропозиції, які опонентів не мають. Коли говоримо про планетарну екологічну політику або екологічну безпеку, всі починають розуміти, що мова йде про політику, яка полягатиме у створенні нових екологічних можливостей”, – сказав Ющенко.

Також у Нью-Йорку Україна запропонувала посилити координацію міжнародних зусиль у боротьбі з піратством, яке стає глобальним викликом і вимагає чіткого міжнародного інструментарію протидії.

Українське пропозиція полягає у створенні регіонального інституту на Африканському континенті, який би під егідою ООН виконував функції інформаційного центру та центру оперативного реагування, зазначив Ющенко.

“Я переконаний, що результатом стане не тільки обговорення, а й резолюція ООН”, – сказав Президент про цю ініціативу.

У ході розмови він підбив основні підсумки участі української делегації у сесії Генеральної Асамблеї ООН і низки двосторонніх зустрічей, проведених у Нью-Йорку.

Інтерв`ю Ющенка вийде в ефір у неділю, 27 вересня, о 19:30, у підсумковій програмі ТСН.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня