Тимошенко впевнена, що стане наступним Президентом України

Тимошенко впевнена, що стане наступним Президентом УкраїниПрем`єр-міністр України Юлія Тимошенко висловила впевненість у тому, що вибори Президента України відбудутьяс у два тури. Вона переконана у своїй перемозі.

Про це вона заявила сьогодні, 25 вересня, виступаючи в п`ятницю на шостому щорічному Ялтинському саміті (YES – Yalta european strategy).

“Я переконана, що буде два тури, і вони дадуть обраного Президента. Я вірю в свою перемогу”, – заявила Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що в разі перемоги на виборах буде готова до консолідації політичних сил.

“Я розглядаю нашу політичну силу як об`єднавчу для України і об`єднавчу для еліт після виборів. Об`єднання навколо політичних цінностей, навколо реформ”, – додала глава уряду.

Прем`єр очолює партію Батьківщина, яка є основою Блоку Юлії Тимошенко.

Президентські вибори в Україні намічені на 17 січня.

Як повідомлялося, лідер ПР Віктор Янукович в інтерв`ю журналу Корреспондент, опублікованому в сьогоднішньому номері, заявив, що Тимошенко думає тільки про вибори. “Вона думає про те, як виграти вибори. Якби вона запропонувала програму боротьби з кризою і запропонувала б на партнерських засадах об`єднати зусилля навколо цієї програми, хіба ми б відмовилися? У неї на першому місці стоять питання політичні, її рейтинг”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня