Тимошенко хоче будувати інтереси України з урахуванням позиції Росії

Тимошенко хоче будувати інтереси України з урахуванням позиції РосіїПрем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що цивілізаційний вибір України – це Європа, але при цьому країна повинна зберегти партнерські і взаємовигідні відносини з Російською Федерацією.Про це вона сказала сьогодні в Криму на 6-му саміті Ялтинської європейської стратегії (YES).

“Україна має чіткий цивілізаційний вибір – це європейське співтовариство. Але партнерство, прагматичні, взаємовигідні, дружні відносини з Росією, як з одним з найбільших наших сусідів, – мені здається, це значуща невід`ємна частина логічного розвитку України”, – наголосила Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що в даний час нагнітається штучне протистояння між Україною і Росією. При цьому чинники нагнітання таких відносин перебувають як на території України, так і РФ.

Тимошенко заявила, що вона є “абсолютним прихильником політики відродження” дружніх, але дуже прагматичних відносин “з Росією.

Прем`єр зазначила, що партнерство повинно базуватися на важливих і актуальних для двох країн питаннях. При цьому “дратівливі питання” між Україною і Росією повинні бути зняті.

“Потрібно будувати свої національні інтереси з урахуванням позиції партнера”, – сказала прем`єр-міністр.

Як повідомлялося, Тимошенко переконана, що вибори Президента в країні відбуватимуться у два тури, а також висловлює готовність до консолідації всіх політичних сил у разі своєї перемоги.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня