Ставнійчук: Ющенко не збирається застосовувати старий указ про розпуск Ради

Ставнійчук: Ющенко не збирається застосовувати старий указ про розпуск РадиПрезидент України Віктор Ющенко не розглядає питання дострокового розпуску парламенту. Про це сьогодні, 25 вересня, повідомила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук.

Вона назвала безпідставними коментарі про можливість відновлення дії старого указу глави держави про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

“Указ втратив свою дію після тієї дати, на яку були призначені позачергові вибори до парламенту, якщо мені не зраджує пам`ять – це 27 грудня 2008 року”, – сказала Ставнійчук.

За її словами, на сьогоднішній день немає серйозних ні політичних, ні правових підстав для розгляду питання щодо можливого зриву майбутніх президентських виборів.

“Є інше. Є питання політичних спекуляцій”, – сказала Ставнійчук.

При цьому вона зауважила, що прийняття нової редакції закону про вибори Президента в такому вигляді, як це було зроблено, дає підстави вважати, що тема зриву виборів нагнітається навмисно.

Заступник голови Секретаріату Президента вважає, що рішення Конституційного Суду за цим законом не буде підставою для зриву виборів. За її словами, попередній досвід виборчих кампаній в Україні свідчить про те, що всі закони про вибори оскаржуються в Конституційному Суді, і більшість з них змінюються вже в ході виборчої кампанії, що не призводило до зриву голосування.

Ставнійчук зауважила, що позиція Президента полягає в тому, що вибори мають відбутися чесно, прозоро і відкрито.

Нагадаємо, що сьогодні, 25 вересня, видання Коммерсантъ-Украина повідомило, що парламент може прийняти постанову про необхідність саморозпуску, після чого Президент Віктор Ющенко відновить дію торішнього указу про розпуск Ради.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня