Ющенко готує указ про забезпечення чесних і прозорих виборів

Ющенко готує указ про забезпечення чесних і прозорих виборівУ Секретаріаті Президента готується указ про забезпечення чесних і прозорих виборів глави держави.

Про це сьогодні, 25 вересня, під час брифінгу повідомила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук.

Вона висловила припущення, що указ, у разі його схвалення Президентом Віктором Ющенком, буде підписано до початку виборчої кампанії.

За словами Ставнійчук, указ буде направлений на забезпечення чесних і прозорих виборів. У ньому буде йти мова про забезпечення фінансування виборів, про сприяння органів виконавчої влади виборчого процесу.

Також, сказала заступник глави Секретаріату Президента, документ буде стосуватися реєстру виборців. “Потрібно, нарешті, зняти питання щодо якості списків виборців”, – сказала Ставнійчук.

Крім того, увага буде приділятися й публічному контролю над ходом виборчої кампанії – залучення громадськості до спостереження за виборчим процесом.

Як зазначила заступник глави СП, Міністерство закордонних справ за дорученням Президента вже направило запрошення місії ОБСЄ спостерігати за виборами на довгостроковій і короткостроковій основі.
Як повідомлялося, Віктор Ющенко в інтерв`ю інформаційному агентству Associated Press, відповідаючи на запитання, чи буде він брати участь у президентській кампанії, сказав: “Мій план – перемогти”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня