Янукович вважає заборону антиреклами Тимошенко загрозою демократії і тоталітаризмом

Янукович вважає заборону антиреклами Тимошенко загрозою демократії і тоталітаризмомЛідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє про неприпустимість проявів тоталітаризму з боку уряду і починає боротьбу проти цензури, за свободу і вільне висловлювання думок в Україні.

Про це йдеться у заяві Януковича стосовно рішення Печерського районного суду Києва від 22 вересня, який ухвалив заборонити розповсюдження будь-якої недобросовісної реклами, що стосується діяльності прем`єр-міністра Юлії Тимошенко.

“Днями стався безпрецедентний випадок – за допомогою підконтрольного суду влади заборонили критикувати дії уряду і прем`єр-міністра у всіх засобах масової інформації і в рекламі. Цей факт викликає глибоке занепокоєння за долю демократії і свободи слова в Україні”, – заявив Янукович.

На переконання політика, “спроби Тимошенко заборонити критику дій очолюваного нею уряду, і її власні промахи – це перший крок до повернення тоталітарної системи. Це спроба за допомогою підконтрольних судів і репресивних органів відновити цензуру і взяти під повний контроль інформаційну сферу “.

“Україна будує громадянське суспільство. І потрібно визнати – вже чимало зроблено на цьому шляху. Політики, що диктують цьому суспільству заборону плюралізму думок, заборона відкритого висловлювання оцінок роботи уряду та вищих посадових осіб, – небезпечні для суспільства і для майбутнього України. Тому що вони несуть у собі загрозу повного згортання демократичних процесів у нашій державі “, – йдеться в заяві лідера Партії регіонів.

Тому Янукович звертається до всіх громадян України, кому дорогі принципи свободи і вільної думки, а також до світової спільноти, щоб спільними зусиллями “зупинити повернення тоталітарних проявів в Україні”.

“Ми разом можемо зберегти досягнення демократії в нашій державі. Висловлюю особливу подяку тим українським незалежним журналістам, які виступили з протестом проти наступу на свободу слова. Я готовий подати руку кожному, хто поповнить ряди борців проти цензури в пресі, за свободу і вільне висловлювання думок “, – заявив Янукович.

Як повідомлялося, регіонали мають намір ініціювати звільнення судді Печерського райсуду Києва, який виніс рішення про заборону реклами, спрямованої проти Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня