БЮТ: Мерія маніпулює свідомістю киян

БЮТ: Мерія маніпулює свідомістю киянДепутати фракції БЮТ у Київраді повідомили про те, що за житлово-комунальні послуги за новими тарифами заплатили 85% киян, і чиновники столичної мерії намагаються маніпулювати свідомістю громадян.

Такої думки дотримується член постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, депутат від фракції БЮТ в Київраді Сергій Мельник.

“КМДА намагається переконати, що 85% киян заплатили за новими тарифами, але міське управління статистики надає зовсім інші цифри – 61,1%. Це демонструє, як КМДА, використовуючи недостовірну інформацію, намагається маніпулювати свідомістю киян, схиляючи їх до оплати за новими тарифами”, – зауважив Мельник.

При цьому Мельник закликав киян сплачувати за житлово-комунальні послуги за минулорічними тарифами.

“Я сам роблю ксерокопії з квитанцій, заповнюю їх вручну і плачу за старими тарифами. Крім того, в Ощадбанку можна замовити чистий бланк платіжної квитанції. Саме шляхом сплати за старими тарифами, кияни можуть покарати команду Черновецького за її бездіяльність”, – наголосив депутат.

Мельник також нагадав, що розмір заборгованості столичного бюджету перед Київенерго складає 1,238 мільярд грн.

“У підвищенні тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві винуваті самі чиновники, оскільки найзліснішими неплатниками за комунальні послуги в столиці є не кияни, а мерія. Саме адміністрація не виділяє коштів бюджетним організаціям на оплату комунальних послуг. Тому мені здається, що карати передусім слід КМДА. Зокрема, населенню, яке оплачуватиме за старими тарифами”, – сказав депутат.

Як повідомлялося раніше, директор аналітично-дослідницького центру Інститут міста Олександр Сергієнко наголошував на неготовності Києва до опалювального сезону.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня