Фонд Пам`ять Бабиного Яру спростовує чутки про будівництво готелю на території меморіального комплексу

Фонд Пам`ять Бабиного Яру спростовує чутки про будівництво готелю на території меморіального комплексуГромадська організація фонд Пам`ять Бабиного Яру вважає перебільшеними чутки про імовірне будівництво готелю в урочищі Бабин Яр у Києві.

Про це повідомив президент фонду Ілля Левітас.

“Тут відбулося певне перебільшення – вони (Київська міська державна адміністрація) не думають зараз планувати і взагалі будувати”, – сказав Левітас.

Він повідомив, що обговорив дане питання з представниками Київміськадміністрації, які пояснили, що земля під будівництво не була надана, і клопотання на відведення вказаної ділянки ніким подане не було.

При цьому він наголосив, що ні місто, ні громадськість не дозволять забудовувати парк, де розташований меморіальний комплекс.

Він нагадав, що юридично парк Бабин Яр є заповідником, він належить до сфери управління Інституту пам`яті, а земля під ним є власністю міста.

Левітас упевнений, що передача земельної ділянки під заповідник Інституту усуне всі можливі майбутні домагання забудовників на цю землю.

Як повідомлялося раніше, МЗС Ізраїлю, в разі підтвердження інформації про наміри київської влади збудувати готель на території Бабиного Яру в столиці, звернеться до Київської міськдержадміністрації з проханням переглянути рішення.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня