Медведько: Факт навмисного отруєння Ющенка діоксином доведено

Медведько: Факт навмисного отруєння Ющенка діоксином доведеноВіктор Ющенко, під час перебування кандидатом у Президенти, був навмисно отруєний діоксином, заявляє генеральний прокурор України Олександр Медведько.

“Мало місце навмисне отруєння кандидата в Президенти. Здійснено замах на його життя з допомогою такої речовини як діоксин. Це підтверджується об`єктивною судово-медичною експертизою, опитуванням свідків”, – сказав Медведько журналістам у п`ятницю в Києві.

Генпрокурор з жалем зазначив, що поки його відомство не може сказати, “що встановлено злочинців, що їх притягнуто до відповідальності”.

І тому, зауважив Медведько, “час від часу з уст політиків, народних депутатів звучить інформація, що кримінальна справа не розслідується, що має місце фальсифікація фактів отруєння”.

“Справа розслідується згідно з чинним законодавством. Відпрацьовуються всі версії”, – заявив Медведько.

Генпрокурор нагадав, що було розглянуто всі версії отруєння, у тому числі можливість отруєння в результаті косметологічних операцій, харчового отруєння, використання стовбурових клітин.

“Все це ми провели. Все це не знайшло свого підтвердження”, – заявив він.

Як повідомлялося, Ющенко вважає заяву слідчої комісії Верховної Ради про фальсифікацію його отруєння політичною спекуляцією.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня