Секретаріат Ющенко просить Тимошенко зрозуміти, що не всі її хвалитимуть

Секретаріат Ющенко просить Тимошенко зрозуміти, що не всі її хвалитимутьУ Секретаріаті Президента України називають наступом на свободу слова рішення Печерського районного суду Києва про заборону реклами, в якій критикується діяльність прем`єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це сьогодні на брифінгу повідомила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук.

Вона наголосила, що свобода слова є одним з головних досягнень нашої держави.

За словами Ставнійчук, не можна допустити згортання в Україні демократичних процесів.

“Якщо людина чи політична команда йде в політику, вона повинна чітко розуміти, що не всі її хвалитимуть, і буде критика – можливо, підставна, можливо, безпідставна, але щоразу потрібно завойовувати свою позицію, зокрема потрібно вміти конкурувати і гідно презентувати себе”, – сказала Ставнійчук.

Водночас заступник глави СП зауважила, що не ознайомлювалася з оригіналами рішення суду, і, наскільки їй відомо, тут йдеться лише про заборону на забезпечення позову.

Разом із тим Ставнійчук наголосила, що представники засобів масової інформації повинні вже зараз серйозно замислитися над перспективами своєї роботи.

“Потрібно серйозно замислитися, хто вам може дати перспективу, свободу слова, а хто, реально прикриваючись своїм внутрішнім демократизмом, демократичними гаслами й штампами, у житті практично здійснює наступ (на свободу слова)”, – сказала Ставнійчук.

При цьому вона нагадала, що це рішення Печерського райсуду – вже не перша спроба БЮТ здійснити наступ на свободу слова.

Заступник глави СП нагадала про проект змін до Конституції, розроблений спільно БЮТ і Партією регіонів, у якому також йшлося про обмеження свободи слова.

Як повідомлялося, лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє про неприпустимість проявів тоталітаризму з боку уряду і починає боротьбу проти цензури, за свободу і вільне висловлювання думок в Україні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня