Кожен українець позичив Тимошенко 200 доларів

Зараз борг кожного жителя нашої країни – від немовлят до немічних старих людей – тільки за офіційними держзобов’язаннями становить понад $700 на кожного. Кожен українець цього року позичив уряду 200 доларів.
Про це заявив заступник голови ради “Фронту змін” Андрій Пишний в інтерв’ю “Киевскому телеграфу”.

“Багато це чи мало – зовнішній борг у розмірі 27% ВВП? У нашій ситуації зовнішні позики необхідно розглядати разом із загальним об’ємом зобов’язань держави Україна. Сьогодні країна винна понад 100 мільярдів доларів. Це – гарантований корпоративний державний борг. За період свого правління Кабмін залучив 14 мільярдів доларів”, – заявив Пишний.

На його думку, “не страшно й навіть потрібно брати в борг, коли гроші спрямовуються на розвиток, інвестиції, створення нових робочих місць, стимулювання інновацій, від яких потім надходитимуть податки в держскарбницю”.

“Уряд заявляє, що планує збільшувати зовнішній борг. Чудово. Тоді нехай дасть відповідь, куди, крім проїдання, він збирається направити й давно вже направляє ці позики? Погодьтеся, всі перспективи виконавчої влади закінчуються 17 січня 2010 року. Але це не означає, що разом із Кабінетом Міністрів перспективу повинна втратити вся країна”, – сказав Пишний, якого цитує прес-служба “Фронту змін”.


 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня