Яценюк: Цей парламент буде розпущено

Яценюк: Цей парламент буде розпущеноВиступаючи на шостому саміті Ялтинської Європейської Стратегії (YES), який проходить в Лівадії, лідер Громадського Руху Фронт Змін, кандидат у президенти України Арсеній Яценюк заявив, що Верховна Рада України шостого скликання буде розпущена.

Про це він сказав, виступаючи на шостому щорічному Ялтинському саміті (YES – Yalta european strategy).  

“Цей парламент буде розпущений, працювати він не може, – сказав Яценюк, – але новому президенту доведеться домовлятися з кимось іншим, у тому числі і з тими силами, які представлені у Верховній Раді сьогодні”.  

При цьому, за словами Яценюка, слід розуміти, що кандидатуру прем`єр-міністра України після обрання нового президента також буде вносити новий парламент.

“Якщо ви прочитаєте Конституцію, то зрозумієте, що кандидатуру прем`єра вноситиме не Президент. Його справа – затверджувати кандидатуру, внесену Верховною Радою”, – підкреслив лідер Фронту Змін.  

На питання журналістів про те, як він оцінює власні шанси на президентських виборах і майбутніх виборах парламенту, Яценюк з посмішкою відповів: “Новий президент України Арсеній Яценюк прийде і розпустить парламент”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня