Янукович не хоче зараз дискутувати з Тимошенко

Янукович не хоче зараз дискутувати з ТимошенкоЛідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що поки не настав час для публічної дискусії з прем`єр-міністром Юлією Тимошенко.

Про це політик сказав, виступаючи на шостому щорічному Ялтинському саміті (YES – Yalta european strategy), який проходить в Лівадії.

“Прийде час – зустрінемось. Поки що він не прийшов”, – сказав він.

Відповідаючи на питання, з ким із учасників YES йому особливо хотілося б зустрітися, Янукович сказав: “Тут багато цікавих людей”.

Також лідер Партії регіонів вважає неповагою звинувачення з боку української влади на адресу Росії про нібито зазіхання Москви на територіальну цілісність України.

“Коли говорять про будь-які погрози, наприклад знищення суверенітету, територіальної цілісності – це, перш за все, неповага до тих країн, … які є нашими стратегічними партнерами. Я маю на увазі, перш за все, Росію”, – сказав він.

При цьому Янукович зазначив, що відсутність збалансованої зовнішньої політики негативно впливає, перш за все, на економічну ситуацію в Україні.

За словами Януковича, проблеми в газовій сфері між Україною і Росією почалися з приходом чинної української влади, яка зруйнувала наявну договірну базу.  

“Саме така політика, безумовно, не потрібна і Європі”, – підкреслив він.

На думку лідера Партії регіонів, в питаннях зовнішньої політики українські дипломати повинні відстоювати національні інтереси країни і будувати двосторонні відносини, як з Росією, так і з іншими країнами, на взаємовигідній основі. “Танго буде тоді, коли воно буде на двох”, – сказав він.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня