Янукович назвав провокацією вихід Кисельова з партії

Янукович назвав провокацією вихід Кисельова з партіїЛідер Партії регіонів Віктор Янукович назвав вихід народного депутата Василя Кисельова з ПР провокацією Блоку Юлії Тимошенко.

Про це він сказав в ефірі телерадіокомпанії Крим у суботу, 26 вересня.

“Цей конфлікт був спровокований нашими опонентами. У цьому немає ніяких сумнівів”, – категорично сказав він, не уточнивши при цьому, у чому полягає їхня провина.

Політик зазначив, що така провокація спрямована не проти одного Василя Кисельова і кримської партійної організації, а проти Януковича.

“Це психічна атака”, – підкреслив регіонал.

Янукович констатував, що Кримська партійна організація “здорова, ніякого внутрішнього конфлікту немає”.

“Наші опоненти, напевно, потирають руки, що ми між собою посваримося і розчаруємо кримчан і вони почнуть підтримувати Юлію Тимошенко. Я впевнений, що політичні опоненти отримають гідну відповідь від виборців Криму на президентських виборах”, – підсумував він

Нагадаємо, 15 вересня президія політради Партії регіонів ухвалила рішення виключити Василя Кисельова з партії. Після цього Кисельов заявив, що залишається членом Партії регіонів, оскільки рішення президії про його виключення з ПР ще має бути затверджене політрадою. Проте, 17 вересня він заявив, що вирішив вийти з партії, щоб “зберегти єдність в партійних рядах”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня