Шахраї з Міноборони завдали державі збитків на 11 млн. дол.

Шахраї з Міноборони завдали державі збитків на 11 млн. дол.Працівники Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС викрили злочинне угруповання, учасники якого у змові зі службовими особами Міністерства оборони України під виглядом продажу військового нерухомого майна займались шахрайством.

Про це  повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС України.

За її даними, зловмисники надавали неправдиві вiдомостi фізичним та юридичним особам щодо наявностi у створеному ними ТОВ можливостей організувати продаж військового нерухомого майна. Шахраї запевняли майбутніх покупців у наявності попередніх домовленостей з цього питання iз високопосадовцями Міноборони України.

З метою психологічного впливу лідер угрупування використовував підроблене посвідчення генерал-лейтенанта та представлявся помічником заступника мiнiстра оборони України. В подальшому вiд iменi вже згаданого товариства укладались угоди з надання послуг щодо придбання та юридичного оформлення у власність військового майна. Ці угоди передбачали обов’язкову передоплату покупцями в розмірі 20-30% вiд вартостi майна. Далі кошти учасниками групи привласнювались. За попередніми підрахунками, шахраї завдали збитків державі на загальну суму понад 11 млн. грн.

За даним фактами Військовою прокуратурою Центрального регіону України порушено кримінальну справу за низкою статей Кримінального кодексу України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня