У Бабиному Яру відбувся мітинг-реквієм

У Бабиному Яру відбувся мітинг-реквіємКілька сотень киян у неділю вшанували пам`ять жертв фашизму в Бабиному Яру біля пам`ятника Радянським громадянам, військовополоненим і офіцерам Червоної армії, яких розстріляли фашисти в Бабиному Яру.

У мітингу-реквіємі, організованому Антифашистським комітетом України та Єврейським форумом України, взяли участь представники цих організацій, а також Асоціації колишніх в`язнів концтаборів і гетто, члени київського міського комітету ветеранів, представники київської організації Комуністичної партії України, партії Російський блок.

Учасники мітингу поклали квіти до пам`ятника жертвам фашизму. Вони також прийняли звернення до державних правоохоронних органів з проханням не допустити розпалювання національної ворожнечі, і проявів ксенофобії на території України. Зокрема, учасники мітингу просять Верховну Раду розглянути низку законопроектів, спрямованих на недопущення розпалювання національної ворожнечі, посилення відповідальності за такі прояви.

У зверненні міститься прохання до Міністерства юстиції – провести перевірку діяльності праворадикальних партій; до правоохоронних органів та Генеральної прокуратури – забезпечити виконання українського законодавства і притягати до відповідальності за розпалювання національної ворожнечі.

Крім того, учасники мітингу-реквієму у своєму зверненні просять міську владу заборонити продаж літератури, яка містить фашистську пропаганду.

Учасники мітингу також виступили категорично проти будівництва готелю біля Бабиного Яру.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня