В Україні та світі відзначають День туризму

В Україні та світі відзначають День туризму27 вересня в усьому світі відзначають День туризму.

В Україні свято туризму відзначається з 1998 року згідно з Указом Президента № 1047/98.

На честь свята Президент України Віктор Ющенко і прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко привітали всіх працівників туристичної галузі.

“Наша країна має всі підстави, щоб стати туристичною перлиною Європи. З кожним роком вона все більше відкриває світу свої унікальні природні, історичні, культурні, духовні багатства”, – йдеться у привітанні Віктора Ющенка, оприлюдненому на офіційному сайті Президента України.

Глава держави окремо наголосив, що в даний час галузь повинна зосередитися на тому, щоб гідно зустріти Євро-2012. Ющенко висловив переконання, що Україна займе гідне місце серед провідних туристичних країн Європи.

У свою чергу Тимошенко вважає, що туризм стане дієвим фактором інтеграції нашої країни в Європу.

“Наша Батьківщина варта того, щоб світ захоплювався унікальними природними багатствами, самобутністю історії та культури, народних звичаїв та традицій”, – йдеться у привітанні Тимошенко, оприлюдненому на сайті Кабінету міністрів.

Прем`єр також привітала співвітчизників – любителів подорожей і побажала їм незабутніх вражень, які дарує людині туризм.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня