Ющенко: Кризу потрібно сприймати як поштовх до модернізації

Ющенко: Кризу потрібно сприймати як поштовх до модернізаціїЕкономічну кризу, яку нині переживає світ, ми маємо сприймати як поштовх до рішучої модернізації нашої промисловості, який зробить її конкурентоспроможною в умовах завтрашнього дня.

Про це йдеться у привітанні Президента України Віктора Ющенка працівників машинобудівного комплексу України, повідомляється на офіційному сайті глави держави.

“Ваша галузь є однією з найважливіших для України. Вона забезпечує її економічну могутність і належність до розвинутих країн світу. Я вдячний українським ученим, інженерам, робітникам, усім працівникам машинобудування за високий професіоналізм, відповідальність і відданість справі”, – йдеться у привітанні.

На думку Президента, запровадження найпередовіших наукових розробок і технологій, організація виробництва за найвищими міжнародними стандартами дасть змогу якісно підвищити ефективність вітчизняного машинобудівного комплексу, зміцнить його позиції на світових ринках.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня