Яценюк вважає, що Україна не має потреби в диктатурі

Яценюк вважає, що Україна не має потреби в диктатуріЛідер Фронту змін Арсеній Яценюк вважає, що Україна потребує не диктатури, а сильного лідера.

Про це він заявив у неділю в Івано-Франківську на брифінгу, коментуючи висловлювання прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко про необхідність диктатури для українського народу.

“Це вже починаються політичні захворювання. Політичні захворювання диктату. Це, коли людина, яка втрачає владу, намагається всілякими шляхами її схопити. Але для того, щоб її схопити, потрібно відсунути людей від прийняття відповідних рішень. Ми вже це проходили,” – сказав лідер Фронту змін.

“Це вже було в українській історії. Але цього в Україні не буде”, – вважає політик.

“Україна потребує сильного лідера. Але сильний лідер – це не диктатор. Всі диктатори закінчували однаково. І той, хто буде претендувати на диктаторські функції, так само закінчить, навіть не отримавши цих функцій,” – сказав він. На переконання Яценюка, Україна потребує сьогодні політичної стабільності.

“Потрібно виконувати чинну Конституцію. А там передбачена модель – це парламентсько-президентська республіка,” – повідомив Арсеній Яценюк.

Він також висловив припущення, що можливо прийде той час, коли Україна змінить форму державного управління. “Але зараз потрібно стабілізувати ситуацію. Яка б не була Конституція, вона не вирішить питання,” – підкреслив він.

“Основна сила глави держави у підтримці людей, які йдуть разом зі своїм президентом для реалізації тих ідей, які він висловив,” – переконаний Яценюк.

Напередодні повідомлялося, що прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко припустила, що українці скучили за сильною рукою влади.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня