Яценюк не просто єврей, а єврей знаменитий

24 вересня в УНІАН відбулася презентація видання «Знамениті євреї України». До книги внесені розповіді про життя і діяльність п’ятидесяти видатних євреїв. Авторами видання є професор Академії історії і культури євреїв ім. Шимона Дубнова, президент Львівської обласної єврейської общини Рудольф Мірський і виконавчий директор Академії історії і культури євреїв Олександр Найман.

Олександр Найман: «Виданням цієї книги ми виступаємо з контрпропагандою, з метою довести, що євреї є такими ж людьми…»
Зі слів авторів, п’ятдесят осіб, які жили і живуть на території України, розглядаються і оцінюються за мірою їх знаменитості і з врахуванням рейтингу, який був складений на основі результатів інтернет-голосування на сайті «Знамениті євреї України».

«Всі вони зробили значний внесок у розвиток мистецтва і науки, літератури, релігії, військової справи, політики і спорту. Також серед героїв книги є авантюристи і кримінальні авторитети», — повідомив Найман.

Як знаменитий єврей України в книзі є і Арсеній Яценюк, екс-спікер Верховної Ради України.

На сторінках 18-19 книги «Знамениті євреї України» про Арсенія Яценюка вказано, що Арсеній Яценюк – відомий політичний діяч, наймолодший міністр економіки і спікер Верховної Ради України народився 22 травня 1974 року в Чернівцях. Навчався в Чернівецькому Національному університеті, з вересня 2001 року виконував обов’язки Міністра економіки АР Крим, а в 2004 році очолював вибірковий штаб Віктора Ющенка в Чернівцях. Зараз Арсеній Яценюк є народним депутатом України і лідером громадської ініціативи «Фронт змін».

Найман відзначив, що видання цієї книги є вимушеним кроком, оскільки, за його переконанням, в Україні діють потужні шовіністичні сили, метою яких є нанесення шкоди міжнаціональному світу в суспільстві. «Виданням цієї книги ми виступаємо з контрпропагандою, з метою довести, що євреї є такими ж людьми, які принципово не відрізняються від інших етносів», — сказав Найман.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня