ЗМІ: Партія регіонів судиться за право критикувати Тимошенко

ЗМІ: Партія регіонів судиться за право критикувати ТимошенкоНародний депутат від Партії регіонів Олена Лукаш оскаржила в Апеляційному суді Києва ухвалу Печерського райсуду столиці про заборону на розповсюдження антиреклами, що стосується діяльності прем`єр-міністра Юлії Тимошенко, повідомило видання КоммерсантЪ-Украина.

Ъ нагадав, що відповідне визначення Печерський райсуд прийняв на забезпечення позову Всеукраїнського об`єднання Батьківщина до громадянина Петра Подлубнго, який замовив виготовлення і розміщення на центральних телеканалах України рекламного відеоролика, який, на думку позивача, “дискредитує главу уряду в очах суспільства”.

“Заборонити Подлубному Петру Сильвестровичу та будь-яким іншим фізичним і юридичним особам незалежно від форми власності розміщувати на білбордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо і телебаченні, в інтернеті і електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу щодо діяльності глави уряду-голови Всеукраїнського об`єднання Батьківщина а також будь-яку іншу недобросовісну соціальну рекламу і оприлюднити її будь-яким способом до розгляду суперечки по суті “, – йдеться в ухвалі Печерського райсуду.

Олена Лукаш висловила переконання, що визначення районного суду має бути скасовано з низки причин. “Не давши ніякої оцінки рекламному ролику, Печерський суд виніс ухвалу, якою фактично вирішив суперечку до її розгляду, – сказала Лукаш КоммерсантЪ-Украина. – Крім того, документ стосується невизначеного кола осіб, що неприпустимо”.

Як зазначило видання, регіоналка оскаржила ухвалу Печерського райсуду столиці в п`ятницю, 25 вересня. У Партії регіонів наполягають, що “право на критику є невід`ємною частиною свободи слова”. “Особи, які не готові до критики, повинні забути про політику”, – запевнила Лукаш.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня