Симоненко одружився

Симоненко одруживсяУ суботу, 26 вересня, в Дарницькому РАЦСі Києва відбулася церемонія одруження лідера Компартії України Петра Симоненка і журналістки Оксани Ващенко, повідомило видання Блик.

За інформацією Блика, весільна церемонія тривала близько 20 хвилин. Вийшовши з РАЦСу, подружжя не давало жодних коментарів.

“Ніяких усмішок і поцілунків … Оксана у прямому сенсі слова забігла в авто, а Петро Миколайович – сів біля неї на задньому сидінні. Варто зазначити, що на цьому святі було дуже мало гостей. Серед них ми впізнали тільки маму Оксани – теща Симоненко була дійсно щаслива і весь час посміхалася “, – зазначило видання.

За тиждень до весілля журналісти зв`язалися з екс-дружиною Симоненко – Світланою, з якою він прожив разом 35 років і виростив двох синів. Про те, коли буде весілля, вона нічого не знала, а тільки сказала, що буде судитися з Ващенко до кінця. “Я всіма силами намагалася зберегти свій шлюб, ви ж знаєте”, – зазначила Світлана.

Петру Симоненку 57 років, Оксані Ващенко – 31. Блик нагадав, як розвивався скандал навколо лідера українських комуністів.

30 січня дружина Симоненко Світлана дає скандальне інтерв`ю каналу 1+1, в якому каже, що її чоловік почав шлюборозлучний процес. Вона зі сльозами на очах розповіла, що її чоловік вже півроку не з`являється вдома і де він живе, вона не знає.

У лютому стає відомо, що 22 січня Оксана Ващенко народила від Симоненка дочку Марію. “У Петра Миколайовича вже є два сини і він дуже хотів доньку. Є, звичайно, такий момент, як різниця у віці. Але це не так важливо”, – сказала тоді Оксана Ващенко.

У червні Дніпровський суд Києва розводить Петра Симоненка зі Світланою. Однак, як розповіла Світлана Блику, свідоцтва про розлучення у неї до цього часу немає. Петро Миколайович оголошує про намір одружитися з Оксаною Ващенко.

На початку вересня адвокат екс-дружини Симоненко заявляє, що Світлана подала до суду на Ващенко, щоб домогтися спростування з приводу її лютневих заяв щодо дитини. Мовляв, ще не доведено судом, що Марія – це дитина Симоненко.

25 вересня, за день до весілля, Печерський райсуд розпочав розгляд справи за позовом екс-дружини Симоненка до його нареченої Оксани Ващенко. Адвокат позивачки наполягає, щоб Ващенко спростувала свої слова про те, що протягом 35 років Світлана ніде не працювала і жила за рахунок Петра, і те, що батьком дитини Оксани є Симоненко.

За матеріалами: Блик

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня