Комітет Ради попросив Литвина не позбавляти нардепів зарплати за дні блокування

Комітет Ради попросив Литвина не позбавляти нардепів зарплати за дні блокуванняКомітет Верховної Ради з питань регламенту попросив голову парламенту Володимира Литвина скасувати її рішення не нараховувати зарплату депутатам за дні, коли Рада не змогла розпочати свою роботу або була заблокована.

“Я отримав лист і рішення комітету з питань регламенту, що комітет одноголосно вимагає від мене скасувати це рішення”, – повідомив спікер 5 каналу та при цьому наголосив, що не має наміру змінювати своє рішення.

“Я заявляю, що я його ніколи не відміню, якщо у нас буде продовжуватися подібне в парламенті”, – сказав він. Литвин ще раз наголосив, що для скасування цього його розпорядження необхідне рішення Ради.

Нагадаємо, 7 вересня Литвин повідомив, що підписав розпорядження Про оплату праці Верховної Ради України, яким передбачено, що “в дні, коли Верховна Рада України не почала роботу або була заблокована, автоматично не буде нараховуватися заробітна плата”. Перший віце-спікер Олександр Лавринович тоді заявив, що питання виплати зарплати нардепам регулюється не розпорядженням голови ВР, а законами та актами уряду. Він порадив Литвину “не гратися в дитячі ігри”.

25 вересня, народні депутати від фракції Партії регіонів продовжили блокування роботи Верховної Ради. “Всім відомо, що засідання Верховної Ради не буде. Ми просто відбуваємо час”, – заявив Литвин, закриваючи безрезультатне засідання погоджувальної ради. Він також сказав, що має намір продовжувати консультації з представниками політичних сил для розблокування роботи парламенту.

На минулому пленарному тижні парламентарії провели лише одне засідання – ранкове 22 вересня. Регіонали приступили до блокування ввечері після того, як парламентарії не підтримали пропозицію про скасування рішення про голосування по п`яти законопроектах про соцстандарти не картками, а руками.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня