Партія регіонів просить Репортерів без кордонів захистити свободу слова від диктатури Тимошенко

Партія регіонів просить Репортерів без кордонів захистити свободу слова від диктатури ТимошенкоПартія регіонів звернулася до міжнародної організації Репортери без кордонів з проханням захистити свободу слова в Україні.

“Заява керівника уряду України Юлії Тимошенко в прямому ефірі ТРК Україна 25 вересня про те, що диктатура в Україні – це вихід із ситуації, викликає глибоку тривогу”, – зазначають регіонали.

За їх словами, “вислови Тимошенко – на зразок дайте мені хоч раз призначити генерального прокурора, і я наведу порядок – дають підстави вважати, що вона готується до диктатури, до використання репресивних органів на догоду своїм інтересам”.

Також, зауважили в Партії регіонів, “ми стурбовані тим, що Тимошенко робить спроби підпорядкувати собі телеканали”.

Таким прикладом, на думку регіоналів, “може бути її тиск на телеканал Інтер, її спроба диктувати новинним програмам, на якому місці треба ставити сюжети з Тимошенко, її зусилля підпорядкувати собі регіональні телерадіокомпанії, незаконне звільнення нею керівника Дніпропетровської телерадіокомпанії, заборона через суди критикувати уряд і саму Тимошенко, спроби призначати собі опонентів у прямих телеефірах “.

“Все це – свідчить про небезпеку, яку несуть у собі дії та істинні наміри Тимошенко. Все це – пряма загроза для свободи слова в Україні і для демократії в цілому “, – йдеться у зверненні опозиції до міжнародної організації Репортери без кордонів.

Як повідомлялося, 25 вересня в ефірі ТРК Україна, коментуючи інтерактивне голосування, за підсумками якого 53% глядачів побачили у Тимошенко риси диктатора, прем`єр-міністр сказала: “А чому ви вирішили, що після цього безвладдя, цього, вибачте,” гавкання “, люди не хочуть диктатури?! І я вже хочу, щоб у країні був порядок, стрункість і сильна система влади “.

Тим часом, народний депутат від Партії регіонів Олена Лукаш оскаржила в Апеляційному суді Києва ухвалу Печерського райсуду столиці про заборону на розповсюдження антиреклами, що стосується діяльності Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня