Москаль попросив прокуратуру перевірити диплом заступника голови СБУ

Москаль попросив прокуратуру перевірити диплом заступника голови СБУДепутат Верховної Ради від фракції НУ-НС Геннадій Москаль попросив Генеральну прокуратуру перевірити диплом про вищу освіту заступника голови Служби безпеки України Андрія Кислинського.

Як повідомив громадський рух Народна самооборона, Москаль направив відповідне депутатське звернення до Генпрокуратури.

Крім того, депутат попросив прем`єр-міністра Юлію Тимошенко доручити Головному управлінню державної служби провести службове розслідування щодо можливого використання Кислинським підробленого диплома під час перебування на держслужбі.

Депутат зазначив, у відповідь на його депутатське звернення від 27 серпня Секретаріат Президента надав копію диплома Кислинського з його особової справи про отримання спеціальності “історик” і “викладач історичних дисциплін”, датованого 30 червня 2000.

Москаль зазначив, що, будучи “здивованим датою видачі диплома – відповідний документ повинен був видаватися випускнику історичного факультету саме 16 червня 2000 року”, він звернувся до архіву Київського національного університету, звідки на підставі перевірки наказів ректора на випуск студентів історичного факультету повідомили, що Кислинський Андрій Миколайович з 1995 по 2000 рік на денному відділенні і на заочному відділенні з 1994 по 2000 рік не навчався. “А диплом КВ № 10359272 в 2000 році у книгах реєстрації видачі дипломів не значиться”, – зазначив Москаль.

“Державу потрібно рятувати від таких Остапів, вибачте, Андріїв Бендерів – хронічних брехунів, які розповзлися з Секретаріату Президента по ключовим посадам”, – також зазначив голова кримської міліції.

Нагадаємо, що раніше міністр внутрішніх справ Юрій Луценко рекомендував СБУ перевірити наявність вищої освіти у Кислинського.
8 липня Геннадій Москаль заявив, що заступник глави СБУ Андрій Кислинський у 90-х роках працював сутенером. Того ж дня Кислинський подав до суду на Москаля.

Згідно з офіційними даними, у 1994 році Кислинський закінчив Краснолуцький гірничий технікум у Луганській області, а в 2000 році – історичний факультет Київського національного університету імені Шевченка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня