У ЗМІ з`явилися чутки про відставку губернатора Миколаївської області

У ЗМІ з`явилися чутки про відставку губернатора Миколаївської областіГазета Николаевские Вести з посиланням на власні джерела повідомила, що губернатор Миколаївської області Олексій Гаркуша подав Президенту України Віктору Ющенку прохання про відставку за власним бажанням.

У Секретаріаті Президента, куди видання звернулося по коментарі, неофіційно підтвердили, що губернатор дійсно написав прохання про звільнення.

Там також заявили, що в Секретаріаті зараз розглядаються кандидатури наступника Гаркуші.

За словами джерела видання, посаду губернатора, швидше за все, займе або Олександр Садиков, який вже керував областю, або Аркадій Корнацький, який встиг попрацювати заступником Гаркуші. Призначення, як очікується, відбудеться на початку жовтня.

Тим часом, сам Гаркуша спростував інформацію про відставку. “Я вперше чую про це. Ніякої заяви я нікому не писав”, – сказав він кореспонденту Новин-N.

Водночас, на запитання щодо майбутніх кандидатур на посаду губернатора Миколаївської області Садикова і Корнацького, Гаркуша відповів наступне: “Це можливо, якщо на виборах буде використано адмінресурс”.

Прокоментувати інформацію, що з`явилася погодився і Корнацький. “Кого б не призначили на посаду губернатора, він буде кращим за Гаркушу”, – заявив він.

Діяльність Гаркуші на посаді голови Миколаївської облдержадміністрації Корнацький розцінює вкрай негативно – як дерибан і шкідництво, особливо щодо сільського господарства і сільгоспвиробників.

Що стосується власного призначення на посаду губернатора, то, за словами Корнацького, з ним ніхто не зв`язувався і не консультувався стосовно цього, і почув він про це вперше.

За його словами, йшлося про повернення його на попереднє місце роботи – заступника губернатора. “Звільнення моє було незаконним, про що я й повідомив у листі Секретаріату Президента”, – повідомив Корнацький.

За матеріалами: Николаевские Вести, Новости N

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня