Півсотні житомирських школярів отруїлися газом

Півсотні житомирських школярів отруїлися газом47 учнів школи № 8 госпіталізовано через отруєння невідомим газом у Житомирі.

Про це повідомив начальник управління освіти мерії Житомира Валентин Орендарчук.

“Близько полудня в туалеті на першому поверсі був розпорошений газ, після чого діти масово стали звертатися до лікаря зі скаргами на погіршення здоров`я. 47 дітей госпіталізовано до лікарень Житомира для обстеження”, – сказав Орендарчук.

За його словами, на місці працюють співробітники Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, правоохоронних органів, які встановлюють тип газу і особистість людей, які розпорошили його.

Начальник управління освіти допустив, що це може бути хтось з учнів.
Орендарчук також повідомив, що в школі тимчасово припинено заняття, дітей відпустили по домівках, проводиться провітрювання приміщення школи.

Як повідомлялося, в китайській провінції Фуцзянь був закритий завод з виробництва батарейок після того, як більш, ніж у 120 дітей із прилеглих районів було зафіксовано отруєння свинцем.

 

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня