Зюганов допомагатиме Симоненку на президентських виборах

Зюганов допомагатиме Симоненку на президентських виборахРосійські комуністи мають намір надати підтримку Комуністичній партії України під час президентських виборів.

Про це сьогодні на прес-конференції у Москві повідомив голова ЦК КПРФ, керівник фракції КПРФ у Держдумі РФ Геннадій Зюганов.

“У нас є Союз компартій і ми можемо поділитися досвідом, можемо надіслати чесних спостерігачів, ми можемо розповісти, що таке чесні вибори… У нас є спільні цінності зі захисту трудящих і багато чого іншого. Ми активно сприятимемо тому, щоб не з`явилися нові ющенки в особі президента рідної України”, – заявив Зюганов.

За його словами, у керівництві КПРФ багато вихідців з України. “Я можу подзвонити мінімум 50 людям, які проголосують за того, кого, власне, порекомендуємо – вони до нашого голосу дослухаються” – сказав лідер російських комуністів.

Він запевнив, що КПРФ зробить все, щоб підтримати в Україні тих людей, які розуміють “геополітичну істину в рамках закону, не втручаючись у ваші внутрішні справи”.

“Без союзу Росії, України, Білорусі та Казахстану у жодного з нас немає історичного майбутнього – будемо обслуговувати сильних світу цього”, – сказав Зюганов.

За його словами, питання виборів Президента України обговорюватиметься на з`їзді КПРФ 24 жовтня.

Як повідомлялося, Росія не повинна виділяти кредит Україні до президентських виборів, наголосив Зюганов.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня