Герман: Шустер заради рейтингу обманув Тимошенко

Герман: Шустер заради рейтингу обманув ТимошенкоНародний депутат від Партії регіонів Ганна Герман заявляє, що Савік Шустер прикриває словами про свободу “власну непорядну поведінку”. Про це повідомили у прес-службі ПР.”Потрібно чесно визнати – Шустер задля досягнення рейтингу своєї програми просто обманув Тимошенко, не повідомивши їй, що він запросив до участі у дискусії представників опозиції”, – сказала Герман.

За її словами, Шустер намагався подати депутатів від Партії регіонів в такому світлі, “начебто ми без його відома прийшли в ефір і зірвали його програму”. “Це непрозоро і нечесно”, – зазначила Герман.

“Тому Шустер має зробити перший і головний висновок для себе самого – не треба гнатися за рейтингом за будь-яку ціну. Не треба штучно створювати конфлікти у студії і принижувати людей. Якби він не гарантував нам під час зустрічі рівний доступ до прямого мікрофону – ми не прийшли б у студію”, – запевнила вона.

“Але Савік обіцяв – після кожного рекламного блоку змінюється спікер біля головного мікрофона: прем`єр-міністра змінює представник опозиції. Це було гарантовано нам Шустером. Власне, недотримання ним слова стало причиною скандалу”, – зазначила Герман.

“Цей ведучий себе дискредитував, я до нього на програму більше не піду”, – пообіцяла вона.

Як повідомлялося, Шустер закликає колег по професії об`єднатися проти політиків, які наступають на свободу слова.

Під час спецпроекту програми Шустер live з Юлією Тимошенко відбувся конфлікт між ведучим і присутніми на ефірі членами опозиції (Ганна Герман, Микола Азаров, Ірина Акімова).

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня