ЗМІ: Ющенко вивіз до Канади кілька літаків з антикваріатом

ЗМІ: Ющенко вивіз до Канади кілька літаків з антикваріатомПрезидент України Віктор Ющенко вивіз до Канади антикварні цінності, пише proUA із посиланням на власні джерела.

Видання повідомляє, що Ющенко вже влітку визначив своє майбутнє. Саме тоді американський віце-президент Джозеф Байден привіз звістку про те, що в адміністрації президента США Барака Обами на відміну від попередньої адміністрації вже не бачать Ющенка Президентом України.

За даними джерела, наближеного до Секретаріату Президента, наприкінці літа з житомирського аеродрому вирушило кілька літаків до Канади: було два чи три “борти”, під керівництвом першої леді, які повезли велику колекцію антикваріату, зібрану Ющенко за багато років.

Джерела у Партії Регіонів і Блоці Юлії Тимошенко вважають, що з Канади майно по дипломатичних каналах пройшло в США, на батьківщину уродженки Чикаго Катерини Ющенко, яка за останні роки збільшила ареали власної нерухомості у рідному місті.

Видання зазначає, що, відповідно до декларацій про доходи Президента, члени його родини в останні роки витрачали на утримання майна за кордоном стабільно більше, ніж на українську нерухомість.

Передбачливість дружини Президента означає, що Ющенко не зміг домовитися про гарантії безпеки зі жодним із головних претендентів на перемогу, як це свого часу вдалося Кучмі і Єльцину, йдеться у публікації.

За матеріалами: proUA

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня