Російськомовна Україна заявила про штучну дискримінацію за мовним принципом

Російськомовна Україна заявила про штучну дискримінацію за мовним принципомПредставники російськомовного населення України вважають, що на даний час спостерігається штучна дискримінація за мовним принципом і явища етноциду стосовно російськомовних громадян.

На таких тенденціях наголосили учасники конференції правозахисного громадського руху російськомовної України, яка відбулася в суботу у Києві, повідомляє прес-служба організації.

На конференції була затверджена декларація прав російськомовних громадян України, а також прийнята заява про підтримку страйкового руху і страйкових комітетів учнів, батьків та вчителів російськомовних шкіл.

Крім того, було прийнято заяву про підтримку проекту постанови Про прийняття Декларації Верховної Ради України про гідність, свободу та права людини.

Учасники конференції також розглянули рішення про участь у щорічній сесії громадських організацій та представників урядів Європи під егідою ОБСЄ у Варшаві.

У заході взяли участь більше 150 делегатів. Ініціатором конференції виступила Всеукраїнська громадська організація Правозахисний громадський рух російськомовної України.

ВГО Правозахисний громадський рух російськомовної України зареєстрована 10 серпня 2009 Міністерством юстиції України з центральним представництвом у Києві.

Головою ради організації обрано народного депутата України від Партії регіонів, співголову міжфракційного депутатського об`єднання на підтримку канонічної православної церкви Вадима Колесніченка.

Як повідомлялося, минулого року президент Росії Дмитро Медведєв нагородив Колесніченко орденом Дружби “за збереження російської мови”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня