Російська громада Криму вирішила підтримати Януковича на виборах Президента

Російська громада Криму вирішила підтримати Януковича на виборах ПрезидентаРосійська громада Криму повідомила, що на майбутніх президентських виборах готова підтримати лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Як йдеться у поширеній прес-службою Російської громади Криму заяві, таке рішення було прийняте, виходячи з “першорядних інтересів російськокультурного населення Криму і України”.

Російська громада Криму висловила впевненість у тому, що Янукович на посту Президента “буде максимально ефективно презентувати і відстоювати демократичні цінності в розвитку сучасної України”.

Разом із тим, Російська община Криму звертається до лідера Партії регіонів із закликом вжити всі необхідні заходи для нормалізації суспільно-політичної ситуації у Криму, “дестабілізація якого була спричинена діями Анатолія Гриценко на посаді голови Верховної Ради Автономної республіки Крим”.

За інформацією кримських ЗМІ, заява Російської громади Криму з`явилася після того, як голова громади, перший віце-спікер кримського парламенту Сергій Цеков зустрівся з Януковичем під час його візиту до Криму в суботу.

Як повідомлялося, минулого тижня низка кримських союзників Януковича з виборів-2004 заявили про те, що поки що не готові підтримувати його президентську кампанію.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня